7 maja 2026 r. nasza palcówka, Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe im. Stanisławy Leszczyńskiej w Zamościu, zorganizowała jubileusz 45 – lecia istnienia szkoły.

Z tej okazji, w Zamojskim Domu Kultury, została zorganizowana uroczysta gala. Udział w niej wzięło wielu zaproszonych gości wśród nich przedstawiciele Zarządu Województwa Lubelskiego, przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, organu prowadzącego szkołę. Gościliśmy również Gospodarza Miasta – Pana Prezydenta Rafała Zwolaka. Powitaliśmy przedstawicieli Departamentu Kultury, Edukacji i Dziedzictwa Narodowego, Radnych Województwa Lubelskiego, Dyrektorów i Kierowników Szkół Policealnych Województwa Lubelskiego oraz Kuratorium Oświaty w Lublinie, Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu, a także przedstawicieli współpracujących z nami instytucji. To była okazja do spotkania z byłą Kadrą Pedagogiczną, z byłą Dyrekcją i Pracownikami naszej szkoły oraz z absolwentami naszej placówki.

Jubileusz uświetnił występ uczniów Państwowej Szkoły Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Zamościu. Jubileuszowa impreza była okazją do wspomnień, ale też serdecznych życzeń złożonych na ręce Pani Dyr. Edyty Marzec.

Szanownym Gościom dziękujemy za wspólne świętowanie Jubileuszu w Zamojskim Domu Kultury oraz w siedzibie naszej szkoły. Było pięknie, wzruszająco i uroczyście.

 

 

 

Comments are closed.

Jubileusz 45 – lecia istnienia szkoły.
SPRAWDŹ!
Close Search Window
Skip to content