
🥲Dzisiaj pożegnaliśmy ❤️WSPANIAŁY ZESPÓŁ LUDZI❤️ – odważnych, pracowitych i ambitnych, a także otwartych, przyjaznych i przebojowych, którzy zrobili wszystko, aby zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe. To zaszczyt mieć w naszym studium takich słuchaczy! Po prostu wspaniałych ludzi, którzy nie tylko uczyli się, ale również cieszyli się sobą, a wykładowcy czerpali radość z nauczania na tym wydziale – ❤️II ROK OPIEKUNA MEDYCZNEGO❤️ Będziemy za Wami tęsknić!















































