Enter your keyword

post

Konsultacje z wykładowcami

Konsultacje z wykładowcami

Konsultacje z wykładowcami.

Wykładowcy są dostępni dla Państwa w godzinach konsultacji, mailowo i tel.

W celu uzyskania bezpośredniego tel. do wykładowcy należy się
skontaktować z sekretariatem szkoły  84 639 29 10.

Andrzej Czapłygin

Piątek 12:00 – 13:00

 e-mail: andrzej.czaplygin@mszzamosc.pl

Monika Maluha

Poniedziałek 17:30 -18:30

e-mail: monika.maluha@mszzamosc.pl

Izabela Tkaczyk

Piątek 11:00 – 13:00

e-mail: izabela.tkaczyk@mszzamosc.pl

Elżbieta Chmiel

środa -13:00-14:00

e-mail: elzbieta.chmiel@mszzamosc.pl

Katarzyna Bartosiewicz

Środa 09:30 – 10:30

e-mail: katarzyna.bartosiewicz@mszzamosc.pl

Urszuka Rdest

Niedziela 13:00 – 13:15

e-mail: urszula.rdest@mszzamosc.pl

Molas Marcin

Poniedziałek 10:30 – 11:30

Proć Patrycja

Czwartek 12:00 – 13:00

Edyta Marzec

Środa 12:00 – 13:00

email: edyta.marzec@mszzamosc.pl

Beata Chwiejczak

Piątek 13:15 – 14:30

email: beata.chwiejczak@mszzamosc.pl

Magdalena Sawiak

Piątek 8:00 – 9:00

email: magdalena.sawiak@mszzamosc.pl

Piotr Żerebiec

Wtorek 10:30 – 11:30

email: piotr.zerebiec@mszzamosc.pl

Jolanta Chodak

Konsultacje z języka migowego:
Poniedziałek 10:30 – 11:15

e-mail: jolanta.chodak@mszzamosc.pl

Prus-Flak Monika

Piątek 13:00 – 14:00

Iwona Wilczyńska-Parkitny

Czwartek 11:30 – 12:30

Skip to content