Andrzej Czapłygin Piątek 12:00 – 13:00
e-mail: andrzej.czaplygin@mszzamosc.pl

 
Monika Maluha Poniedziałek 17:30 -18:30
e-mail: monika.maluha@mszzamosc.pl
 
Izabela Tkaczyk Piątek 11:00 – 13:00
e-mail: izabela.tkaczyk@mszzamosc.pl
 
Elżbieta Chmiel środa -13:00-14:00
e-mail: elzbieta.chmiel@mszzamosc.pl
 
Katarzyna Bartosiewicz Środa 09:30 – 10:30
e-mail: katarzyna.bartosiewicz@mszzamosc.pl
 

Molas Marcin Poniedziałek 10:30 – 11:30

 
Proć Patrycja Czwartek 12:00 – 13:00
 

Edyta Marzec Środa 12:00 – 13:00
email: edyta.marzec@mszzamosc.pl

 
Beata Chwiejczak Piątek 13:15 – 14:30
email: beata.chwiejczak@mszzamosc.pl
 
Magdalena Sawiak Piątek 8:00 – 9:00
email: magdalena.sawiak@mszzamosc.pl
 
Piotr Żerebiec Wtorek 10:30 – 11:30
email: piotr.zerebiec@mszzamosc.pl
 
Jolanta Chodak Poniedziałek 10:30 – 11:15
Konsultacje z języka migowego:
e-mail: jolanta.chodak@mszzamosc.pl
 
Prus-Flak Monika Piątek 13:00 – 14:00
 
Iwona Wilczyńska-Parkitny Czwartek 11:30 – 12:30

Comments are closed.

Konsultacje z wykładowcami
SPRAWDŹ!
Close Search Window

REKRUTACJA 2022/23

Jesteśmy bezpłatną szkołą publiczną. Na wszystkie kierunki kształcenia prowadzony jest nabór Bez ograniczeń wiekowych.

Skip to content